Czy jest ryzyko zakażenia wirusem HIV?

Przez dwa dni spotkalem sie z trzema prostytutkami. Z kazda uprawialem seks tradycyjny w prezerwatywie. Dodatkowo z jedna oralny bez prezerwatywy z druga w prezerwatywie. Do tego calowanie w usta oraz wkladanie palcow do pochwy w dwoch przypadkach. Przy czym na palcach jako takiej rany otwartej nie mialem ale niestety w okolicach paznokci mialem wczesniej zadarta skore i mogla tam nie byc do konca wygojona rana. Do tego zdarzylo mi sie raz niechcacy dotknac czlonka reka ktora wkladalem do pochwy - ale byla juz wyschnieta. Czy ryzyko zakazenia hiv przede wszystkim ale tez innymi chorobami jest duze? Mialo to miejsce w czwartek i piatek a wiec cztery dni temu, czy jest szansa cos jeszcze zrobic zeby uniknac zakazenia czy pozostaje juz tylko odczekac 3 miesiace i zrobic badania.

Ryzyko zakażenia HIV jest, raczej małe ale.... Do 3ch dni można podać tabletki tzw PEP zeby na 100% uniknąć HIV. Większe ryzyko jest odnoście innych chorób przenoszonych drogą płciową. Proszę sie obserwować. Testy też należy wykonać. HIV za 3 i 6 tygodni. W razie potrzeby zapraszam na wizytę. www.prepmed.pl.