Czy jest skuteczna metoda wyleczenia u osoby 45 lat głębokiej kieszeni przy dziąśle?

Czy jest skuteczna metoda wyleczenia u osoby 45 lat głębokiej kieszeni przy dziąśle (nitka dentystyczna wchodzi do końca zęba) tak by dziąsło z powrotem mocno przykleiło się do zęba? Nadmieniam ,że nie choruję na paradontozę.

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl