Czy jest szansa na powrót do normalnego widzenia?

Po wypadku samochodowym doznano urazu głowy. Po badaniach stwierdzono, że ma siostra uraz z izolowaną niewydolnością nerwu okołoruchowego prawego bez nieprawidłowosci w obrazie wyjasniajacym podejrzenie urazu zmiażdżeniowego. Ile rzeba czasu na rekonwalensencje? Do jakich lekarzy trzeba się zgłosić? Czy ma szansę na powrót do normalnego widzenia?

Należy zgłosić się do neurologa, rozważyć leczenie witaminami z grupy B, choliną i magnezem (mleczanem lub cytrynianem magnezu). Nie da się określić czy i w jakim czasie nastąpi powrót prawidłowej funkcji nerwu.