Czy jest szansa na rozwój zarodka?

Witam, mam pytanie odnośnie mojej ciąży. Na pierwszym usg około 5tyg. Był widoczny maleńki pęcherzyk, po dwóch dniach poszłam znowu do lekarza, bo zaczęłam delikatnie plamic na brązowo. Obraz na usg już nie był tak dobrze widoczny. Biore luteine 100 na noc. Czy jest jeszcze jakaś szansa na to, że zarodek się rozwinie?

Niestety nie da się tego przewidywać, bywa różnie. Trzeba kontrolować przyrost betahcg oraz monitorować USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.