Czy jest szansa, że ten zarodek się jeszcze rozwinie?

Witam, Dnia 21 lipca byłam na wizycie u ginekologa, który zrobił mi usg dopochwowe z którego wynika że jestem w 4t6w. Na obrazie było tylko widać pęcherz płodowy o wymiarach 1.12 cm lecz nie było w nim zarodka. Czy jest szansa że ten zarodek się jeszcze rozwinie ?

Szansa istnieje. To bardzo wczesny okres ciąży. Należy wykonać kontrolne USG za około 2 tygodnie i wtedy ostatecznie będzie można powiedzieć co do rozwoju prawidłowego płodu.