Czy jest to przeciwwskazanie do wykonania depilacji?

Witam, chciałabym wykonać depilacje laserowa (wasik), mam pewien problem gdyż odziedziczyłam atopowe zapalenie skory, które objawiało sie na nogach, nigdy na twarzy, problem został "wyleczony", nie ma żadnych śladów oprócz jednej białej plamki na nodze, która czasem swędzi. Czy jest to przeicwskazanie do wykonania depilacji?

Dzień dobry,

Nie jest to przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej.
Niemniej jednak w przypadku skóry wrażliwej należy po zabiegu odpowiednio ją odpowiednio pielęgnować.
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą i zapraszam na konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska