Czy jest to zmiana złośliwa?
prośba o interpretacje wyniku TK, wątroba jest nie powiększona,nieznacznie i jednorodnie hipodensyjna w obrębie wątroby w lokalizacji segmentu 7widoczne jest nie ostro konturowe ognisko hipodesyjne o wymiarze ok16 mm we wcześniejszym badania TK nazwano to gruczolakiem czy jest to zmiana złośliwa? badane były nadnercza dwa gruczolaki obu nadnerczy jestem po usunięciu nerki guz łagodny

MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Gruczolak to zmian łagodna lecz powyższy opis wymaga rozszerzenia diagnostyki i sadze ze nalezy wykonać biopsje aby poznać charakter zmiany