Czy jest w ogóle możliwe, aby w próbie obciążeniowej drugie badania pokazało niższy wynik?
Witam, Proszę o krótką interpretację poniższego badania na obciążanie glukozą kobiety w wieku 71: -pierwsze badanie 104 mg/dl -po 2 godzinach od podania 75g glukozy 88 mg/dl Czy jest w ogóle możliwe, aby w próbie obciążeniowej drugie badania pokazało niższy wynik? Dziękuję

KOBIETA, 71 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny wskazana wizyta u lekarza diabetologa