Czy jestem w ciąży, czy to jednak objawy torbieli?

mam zespół policystycznych jajników i hiperprolaktynemię.od około miesiąca nie zażywam bromergeronu. ostatnią miesiączkę miałam 16.11. tydzień temu robiłam 3 testy ciążowe i wyszły pozytywne . czy jest szansa że to ciąża czy to objawy torbieli ? jajniki mnie bolą czuje kłucie w podbrzuszu i towarzyszy wydzielina lekko żółta.

Lek. Michał Lenard

Prawdopodobnie jest Pani w ciąży. Sugeruję dla pewności wykonać badanie bHCG, które ostatecznie potwierdzi, lub wykluczy ciążę. Pozdrawiam!