Czy kleszcz może ukrywać się pod białą ropiejącą krostą?

Witam potrzebuje porady. Czy kleszcz może ukrywać się pod białą ropiejącą krostą? Od wczoraj swędziała mnie skóra, a dzień później pojawiła się duża ropiejąca krosta, która pękła. Pojawiła się maleńka milimetrową dziurka w skorze, a w niej czarne coś. Jestem niemal pewna, że to wzrastający włosek, ale ze względu na intymne miejsce występowania przypadłości i to że akurat nie ma kto tego sprawdzić (chłopak w delegacji, rodzina daleko) nie jestem pewna. Sama nie mogę tego zweryfikować, dodam że nigdzie po lasach ani łąkach nie chadzalam, a partie te zawsze były oslonione bielizna, spodniami i płaszczem. Proszę o opinię.

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę żeby był to kleszcz, wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.