Czy kłucia podbrzusza i czasami dolnej części pleców raz z prawej raz lewej strony są normalne?

Czy kłucia podbrzusza i czasami dolnej czesci pleców raz z prawej raz lewej strony są normalne? Wizytę u lekarza mam dopiero w Czwartek i trochę się martwię. Jestem w 5tc. Nie mam plamień bóle nie są mocne ale są. Przed okresem też zawsze bolała mnie dolna czesc pleców.

Lek. Wojciech Zygmunt

Może to być związane z pani stanem (ciąża), chociaż nie wykluczone są bóle kostne oraz pochodzenia nerkowego. Proszę poinformować o tym swojego lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.