Czy kłucia w podbrzuszu mogą świadczyć o wczesnych objawach ciąży?

KŁÓCIA W PODBRZUSZU CZY KŁÓCIA W PODBRZUSZU MOGĄ ŚWIADCZYC O WCZESNYCH OBJAWACH CIAZY .W NIEDZIELE ODBYŁ SIE STOSUNEK A JUZ W PONIEDZ.OK 10 NASTĄPIŁ BÓL JAJNIKÓW CZYLI JAK PRZYPUSZCZAM OWULACJA . DWA DNI PÓŹNIEJ KŁÓCIA W PODBRZUSZU OD LEWEJ STRONY .

Lek. Tomasz Budlewski

Wczesne objawy ciąży są bardzo indywidualne. Proponuję wykonać test ciążowy, a najlepiej oznaczyć poziom beta hcg z krwi. Następnie udać się do lekarza ginekologa.