Czy konieczna jest wizyta u psychologa?

Witam mam 25 lat, niedomykalność lewej zastawki aortalnej, żyje w ciągłym stresie i mam od jakiś 2 miesięcy dziwne ataki czuje nagle w sobie nie wiem skąd jakiś duży stres po czym tętno podnosi mi się nagle z 67 -75 do 80-95 nie wiem od czego to może być czy to problemy ze stresem i znak że trzeba udać się do psychologa na jakąś terapię?

Dzień dobry,
Sądzę, że warto skonsultować to z psychologiem psychoterapeutą. Ciekawi mnie to w jakich okolicznościach miewa Pan te ataki i co dokładnie Pan wówczas myśli. Z pewnością psycholog szczegółowo przyjrzałby się z Panem tym sytuacjom i wyciągnął wnioski. Mam nadzieje, że poradzi Pan sobie z tą trudnością.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/