Czy te tabletki nie będą szkodliwe dla mojego serca?

Dzień dobry mam 27 lat oraz ataki nerwicy. Od urodzenia mam niedomykalność lewej zastawki aortalnej, lekarz rodzinny na dzisiejszej wizycie przepisal mi na ataki nerwicy tabletki Pramolan 50mg w dawce 1 przed snem. Pytanie mam następujące czy te tabletki nie będą szkodliwe dla mojego serca ?

Witam! Zaburzenia nerwicowe najlepiej leczyć u psychiatry lub psychoterapeuty. Pramolan jest już lekiem leciwym, są zdecydowanie nowocześniejsze, a co za tym idzie, z mniejszą ilością objawów ubocznych. Psychoterapia w ogóle jest pozbawiona cielesnych działań niepożądanych. Wracając do pytania - Pramolan także nie wpłynie w istotny sposób na niedomykalność. Powodzenia W. Łuczkowski.