Czy konieczne jest szybkie wypełnienie tego zęba?

Dzień dobry 2 dni temu wypadło mi tymczasowe wypełnienie zęba (niestety nie wiem dokładnie co to było). Czy konieczne jest szybkie wypełnienie tego zęba, czy ewentualnie mogę poczekać 1,5 tygodnia do następnej wizyty ? Dodam że nie odczuwam żadnego bólu, ale boję się powikłań, niestety mogę mieć problem z szybkim dostaniem się do dentysty.

NAjlepiej jak najszybciej założyć wypełnienie, czas założenia takiego wypełnienia to mniej niż paręminut więc nie powinno być probemu z umówieniem się do stomatologa