Czy konieczne są dalsze badania w kierunku PCOS?

Czy te wyniki są w porządku, czy powinnam iść na dalsze badania? Dostałam skierowanie od ginekologa, i pani ginekolog stwierdziła zespół policystycznych jajnikow. Prolaktyna (N59) 491,20 m|U/I TSH 5,38 m|U/L

Lek. Tomasz Budlewski

do rozpoznania niekonieczne są badania laboratoryjne. a jakie są normy powyższych badań? konieczna jest wizyta u endokrynologa i dalsza diagnostyka. proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.