Jak mam interpretować wynik badania hormonów?

Dzień dobry . Oto moje wyniki TSH 1.82 progesteron 15.01 prolaktyna 37.53 norma do 29.02. badanie robione było w 25 DC . Mam podwyższona prolaktynę co może być powodem ? Czy powinnam powtórzyć badanie prolaktyny w innym dniu cyklu ? Dzień przed pobraniem krwi uprawiałam seks czy to mogło mieć wpływ na wynik badania ? W dzień pobrania krwi odrazu po wstaniu z łóżka poszłam na badanie czy to też może mieć wpływ ? Czy taki wynik pozwoli mi zajść w ciążę . Owulacja u mnie występuje. Proszę o szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta najlepiej u lekarza ginekologa- endokrynologa i dalsza diagnostyka