Dzień dobry, mam prośbę o interpretacje wyniku progesteronu w kontekście ciąży

Dzień dobry, mam prośbę o interpretacje wyniku progesteronu. Mam 30 lat. Czy z wynikiem 4,8ng w 21 dc przy cyklach ok 30-32 dniowych nie powinno być problemu z zajściem w ciążę? Inne wyniki są w normie (badane w 5 dc: TSH 0,894, estradiol 50,49pg, FSH 4,54ml, LHml 4,90 prolaktyna 7,73ng, testosteron 54, 90 ng, PCO wykluczone, prolaktyna ok, owulację obserwuję (śluz oraz bóle jajników ok 17 dc). Pozdrawiam serdecznie
30 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Wynik wydaje się być niski (chyba, że laboratorium ma inne normy niż ogólnodostępne zakresy). Uważa się, iż progesteron w 7 dni po owulacji powinien wynosić powyżej 15 ng/ml.