Czy krwawienie po masturbacji jest zagrożeniem?

Dzień dobry, mam dość intymne pytanie. Masturbowałam się dopochwowo, widocznie dość mocno, az po wszystkim leciała mi krew z pochwy. Trwało to chwilę, po niecałej minucie krwawienie ustało. Nie jestem juz dziewicą i nigdy po masturbacji nic takiego mi się nie działo, ale nigdy tez nie uzywałam do masturbacji ze się tak kolokwialnie wyrazę, tak dlugiego "sprzętu". Czy to jakiś powazny problem? Ania

Potrzebna duża ostrożność, łatwo uszkodzić śluzówkę.
Jeszcze bardziej wrażliwa (brak własnego nawilżania) jest śluzówka rektalna. I jej uszkodzenie jest bardziej groźne.
Pozdrawiam. JW, Poznań. seksuologia.com, 8/17.