Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy krwawienie po zastosowaniu tabletki Ellaone to okres?

Witam Przez 3lata brałam tabletki antykoncepcyjne (te bez przerwy 7dniowej) wcześniej okres zawsze był regularnie, był słaby i trwał Max 3dni.od 8miesiecy nie dostałam okresu, odstawilam tabletki antykoncepcyjne końcem grudnia. W sobotę w nocy kochałam się do końca bez zabezpieczenia, we wtorek wieczorem zjadłam tabletkę ellaone (72h) w czwartek czyli dwa dni po tym jak zabrałam tabletkę zaczęłam wymiotowac od 4 rano, cały dzień biegunka i bardzo wysoka temperatura (38.8). W czwartek wieczorem dostałam krwotoku i krwawienia aż do teraz (piątek popołudniu). Moje pytanie brzmi czy to jest normalne? Czy to krwawiwnie mogę traktować jako okres? Jest troszkę inne niż zawsze, przede wszystkim jest dużo bardziej intensywne. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Konieczna jest kontrola u ginekologa, do wyjaśnienia problemy z nieregularnym cyklem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy