Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy krwawienie przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych jest normalne?

witam biorę pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych sa to moje pierwsze tabletki zostalo mi ich jeszcze 6 do konca opakowania mam brązowe plamienia od konca okresu od kilku dni po stosunku pojawia sie krwawienie czy to normalne czy skutecznosc tabletek jest zachowana? czy to moze byc objaw ciazy bo miał miejsce jeden "niebezpieczny" stosunek?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie

Witam. Krwawienie śródcykliczne są jednym z najczęstszych powikłań doustnej antykoncepcji, nie świadczą jednak o ewentualnej ciąży. Jeśli wszystkie tabletki przyjmowała Pani regularnie o stałych porach nie ma powodów do niepokoju.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy