Brązowe plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych Diamilla

Witam, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Diamilla jest to moje pierwsze opakowanie tabletek. Zauważyłam wczoraj brązowe plamienia, dzisiaj już mam tyle krwi jakbym miała okres, niepokoje się. Jestem w połowie opakowania. W lipcu brałam Daylette i nie było takich objawów. Czy tabletki Diamilla są za słabe, dlatego występuje u mnie krwawienie? Czy może być to coś poważniejszego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę przeczytać dokładnie ulotkę dołączoną do leku. Podczas stosowania pierwszych opakowań może dochodzić do plamień i krwawień śródcyklicznych. W razie wątpliwości wskazana wizyta kontrolna u ginekologa.