Czy któryś z tych suplementów stanowi przeciwskazanie do depilacji laserowej?

Depilacja laserowa w domu a suplementy i zioła Witam, zamierzam przeprowadzić zabieg depilacji laserowej depilatorem przeznaczonym do użytku domowego jednak przeczytałam, że niektóre suplementy i zioła mogą spowodować skutki uboczne. Obecnie niemal codziennie przyjmuje spiruline, witamine d3 2000, biotyne gold max, Vita-Min one z olimp, bactical, hepativum i spożywam herbate PU-ERH czerwoną. Czy któreś z tych suplementów stanowi przeciwskazanie? Wiem że na pewno witamina A ale czy w takich dawkach jest ona niebezpieczna przy depilacji laserowej. Z góry dziękuję za odpowiedź

Szanowna Pani,

Dla własnego bezpieczeństwa lepiej jest unikać stosowania witaminy A oraz ziół światłouczulających podczas zabiegów depilacji laserowej.

Pozdrawiam,

dr Katarzyna Mudel