Depilacja laserowa a Aknenormin

Witam. Biorę od 6 miesięcy Aknenormin 10mg X2 dziennie a zakupiłam własnie depilator laserowy do domowego użytku Philips Lumea, czy mogę go używać?

Generalnie nie ma przeciwwskazań. Dla pewności warto zrobić zabieg na małej powierzchni skóry i poobserować odpowiedź przed jakiś czas, np. 3-4 tygodnie. Jeśli skóra będzie wyglądała dobrze, można stosować urządzenie.