Czy łączenie leków przepisanych przez psychiatrę jest bezpieczne?

Witam, teść przyjmuje leki przepisane przez psychiatrę: CITABAX 20, TEGRETOL, KETREL, dziś był neurologa i wrócił z receptą na: MILGAMMA N, SKUDEXA Tab. powlekane, AMITRIPTYLINUM VP, PRINIDOL ALVOGEN, Jednocześnie przyjmuje leki od ortopedy. Czy to jest bezpieczne? tzn. łączenie tych leków. Mam podejrzenie, iż nie powiedział neurologowi o przyjmowanych lekach, Pozdrawiam, Adam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana wizyta u lekarza ponownie z kimś kto powie lekarzowi o wszystkich lekach objawach itp