Czy lasery domowe są bezpieczne?

Witam. Mam okropny problem z wrastającymo wlosami. Robią mi sie zapalenia mieszkow, nogi są czerwone, w krostkach. Próbowałam wyrywac, robilam peelingi, maszynka, kremy... nic nie dziala. Chcialam zrobic depilacje laserowa, ale kosmetolog powiedziala, ze lasery usuwajace stale owlosienie wchodzą w interakcję z lekami, ktore przyjmuje. Jak to jest jesli chodzi o depilatory laserowe domowego uzytku ? Biore na stale bioxetin oraz betaloc zoc 25. Nie chcialabym nabawic sie jakis przebarwień, ale nie znalazlam informacji czy te lasery domowe sa bezpieczniejsze ?

Dzień dobry, zarówno w przypadku laserów domowych, jak i gabinetowych nie powinno wykonywać się zabiegów podczas przyjmowania leków o działaniu światłouczulającym. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.