Czy lek Androcur może być przepisany na hiperseksualność?

Czy lek androcur może być przepisany na hiperseksualność? Jaki lekarz może przepisać ten lek?

Wymieniony przez Pana preparat w medycynie seksualnej stosowany jest rzadko, tylko w bardzo szczególnych przypadkach.
Bardzo przestrzegam przed zażywaniem preparatów na własną rękę. Można łatwo zrobić sobie krzywdę.
Pozdrawiam. JW, 4/18 blog seksuologia.com