Czy lek Avodart jest skuteczny na łysienie?

Witam, Byłem w aptece i chciałem kupić avodart podobno lepszy lek niż propecia na łysienie jest również na rozrost gruczołu krokowego, niestety Pani powiedziala mi że nic o tym nie wie że zapobiega łysieniu. Naczytałem się na forach iż jest bardzo skuteczny i pomaga w walce z łysiną. Czy ten proszek jest na łysienie bo sam już nie wiem chciałem kupić jakiś zamiennik propecii która niestety jest badzo droga i ciągle drożeje za miesięczna kurację trzeba zapłacic prawie 200 zł.

Lek. Tomasz Budlewski

Avodart jest lekiem łagodnego rozrostu gruczołu krokowego i używanie go na łysienie może zalecić jedynie dermatolog. Proszę udać się do dermatologa