Leczenie łysienia androgenowego

Od roku cierpię na łysienie androgenowe. Tak stwierdzili lekarze dermatolodzy. Wyczytałam gdzieś na blogu że może pomóc specyfik o nazwie ,,pantostin,, którego głównym składnikiem jest estradiol. Nie cierpię na żadne choroby . Czy używanie tego leku jest bezpieczne?

Witam! Tego typu preparaty w każdym wypadku należy stosować pod kontrolą lekarza dermatologa w związku z czym proponuję zgłosić się do odpowiedniego specjalisty.