Prośba o opinię na temat preparatu Pantostin na łysienie androgenowe

Witam, czy ktoś ma może doświadczenie w stosowaniu preparatu PANTOSTIN (subst. aktywna alfatradiol) na łysienie androgenowe? Czy mogę prosić o opinię, albo radę? Dodam, że jestem 29-letnią kobietą, choruję na hashimoto i mam stwierdzone łysienie androgenowe. Włosy nie wypadają mi garściami, ale zauważam wypadanie i trwa to od około 10 lat. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Preparat jest inhibitorem syntezy hormonów i jest stosowany typowo w przypadku łysienia androgenowego - daje dość dobre rezultaty, kuracja musi być jednak prowadzona systematycznie pod kierunkiem dermatologa.