Preparat Pantostin przy łysieniu androgenowym

Witam. Mam 20 lat i łysienie androgenowe. Czy w przypadku ubytku ok 30-40% włosów(tylko z przedniej części głowy, na czubku i z tyłu jest gęsto i nie wypadają) Da się odzyskać poprzednią gęstość włosów przy pomocy czegokolwiek oprócz przeszczepu? Dodam że stosuję preparat pantostin a wcześniej Loxon.

Witam.
Można spróbować jeszcze:
- finasteryd (Propecia) - tabletki. Blokuje on przekształcanie testosteronu do najbardziej aktywnego biologicznie dihydrotestosteronu. +
- Alpicort E, preparat do stosowania miejscowego zawierający estradiol, prednizolon i kw. salicylowy.