Czy lek Cyklodynon jest pomocny w regulowaniu cyklów miesiączkowych?

Chciałabym się do wiedzieć , czy lek cyklodynon jest pomocny w regulowaniu cyklów miesiączkowych spowodowanych np wahaniami hormonalnymi, stresem. U mnie ma miejsce ciągłe opóźnianie się miesiączki (dostaję okres co 34, 45, 50 dni), jest ona raczej skąpa i trwa 7 dni. Mam 38 lat, więc powinnam mieć raczej regularne miesiączkowanie. Podejrzewam , że przez stres mam rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Czy lek cyklodynon mógłby mi pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wspomniany preparat jest stosowany w przypadku zaburzeń cyklu. Niemniej jednak warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.