Czy lek Letrox może być niebezpieczny?

Witam jestem mam niedoczynnosc tarczycy biorę letrox 50 mój brat kiedyś próbował się zabić lykajac tabletki proszę o odp czy mam chować przed nim te hormony ? Może się zabić jeśli weźmie np 60 takich tabletek na raz ?

Aleksander Ropielewski

Pryz braku pomocy medycznej jest to możłiwe. Jak każdy lek stosowany nieodpowiednio może być groźny dla zdrowia lub życia.