Milgamma 100: czy można stosować przewlekle?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam problemy neurologiczne. Objawia się to szczególnie zaburzeniami czucia. Po konsultacji z neurologiem, został mi przepisany lek Milgamma 100 w celu poprawy czucia w stopach (przyjmuję go raz dziennie po jednej tabletce). Chciałbym wiedzieć jak Milgamma dokładnie działa, w jakich konkretnie przypadkach jest podawany i na co szczególnie pomaga. Czy można ten lek stosować przewlekle (dalsze leczenie chciałbym prowadzić w przychodni POZ) czy tylko jakiś czas? Jeśli nie przewlekle, to jak długo? Co zrobić w sytuacji, Milgamma 100 nie może być stosowany na stałe, a kuracja zostanie zakończona? Czy można wtedy zmniejszyć dawkę leku cz bardziej korzystne będzie zastosowanie jakiegoś zamiennika? Jakie skutki będzie miało dalsze stosowanie leku? Dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Milgamma podajemy w sprawach neurologicznych z podejrzeniem niedoborów vit. B1 i B6. Zazwyczaj leczenie trwa ok. 30 dni, potem jeżeli lekarz uzna to za celowe to może kontynuować to leczenie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.