Czy lek Stomezul uszkadza wątrobę?

Witam.Biorę stomezul przez rok z przerwami na wrzody na dwunastnicy i też esontiale forte na stłuszczenie wątroby.Czy te leki można razem używać,bo czuję że stomezul uszkadza mi wątrobę

Lek. Tomasz Budlewski

a jak Pan to czuje? lek ten może powodować podwyższe wartości enzymów wątrobowych ale essentiale forte powinno temu przeciwdziałać. proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie.