Czy lekarz internista może dać skierowanie na badanie markerów nowotworowych?

Dobry wieczor mam pytanie co to kest za badanie i czy ono jwst prawidlowe lym 1.52 czy lekarz internista moze dac skierowanie na badanie markerow nowotworowych

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze to limfocyty a z morfologii ? To oznaczenie ? Skierowanie może dać lecz sadze ze badania dodatkowo płatne