Czy lekarz jest w stanie stwierdzić poprzez USG jaka jest skuteczność antykoncepcji awaryjnej?

Działanie tabletki po - stwierdzenie skuteczności Czy lekarz podczas badania USG może stwierdzić jaka jest % skuteczność działania tabletki po? Wczoraj (15.08.18) byłam u ginekologa po tabletkę po stosunku z partnerem gdzie prezerwatywa została w pochwie ale nie doszło do wytrysku. Lekarz powiedział, że tabletka po zadziała w 80 % bo grubość mojej błony śluzowej wynosi 12 mm. Dodam, że ostanią miesiączkę miałam 18 lipa 2018 a cykle trwają od 31- 34 dni. Czy informacja lekarza jest rzetelna? Można stwierdzić jak tabletka po zadziałała? Tabletkę wzięłam w ciągu 12 h

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Prawda jest przede wszystkim to ze żaden lek nie ma skuteczności 100%