Czy lekarz przepisał wystarczającą ilość leku?

Witam Narzeczony miał 2 atak padaczki w życiu po 20 latach. Lekarze sokładnie nie wiedzą czy najpierw dostał ataku i uszkodził sobie głowe (peknoeta czaszka) czy pod wpływem irazu doatal ataku.W Badanie eeg wykazalo obfite czynnosci napadowe,zostalo mu przepisane Depakine 500 i zlecono wizyte za miesiac.Przepisane opakowanie starczy mu na 2 tygodnie,czytalam w ulotce,ze nagle odstawienie moze nasilic objawy.Zastanawia mnie to czy lekarz sie nie pomylil i nie przepisal mu za malo opakowan,czy jest mozliwe by bez badan eeg,bez kontroli lekarskiej mial odstawic Depakine i po 2 tygodniach udac sie na kontrole?

Lek. Tomasz Budlewski

Założenie było takie aby po przedłużenie leczenia udać się do lekarza rodzinnego , sadze ze jeśli lekarz chciałby odstawić leki to odpowiednio zaznaczylby to przy wypisie