Stosowanie leku Miravilem 150 mg przy nerwicy lękowej

Witam. Choruje na nerwice lękową. Lecze sie u lekarza psychiatry. Przyjmowałem najpierw Miravilem 150mg. Później Fevarin 100mg. Niesety po tym leku ogromnie się cały pociłem. Dlatego samodzielnie wrocilem do Miravilu 100mg(mniejsza dawka bo zostalo mi juz malo)ponieważ mam wizyte u lekarza za niecale 2 tygodnie i nie bylem w stanie wytrzmać przy takim poceniu. Mam pytanie czy można wrócić do pierwszego leku? Czy nie będzie żadnych konsekwencji?

Witam, ja niestety nie leczę nerwicy lękowej farmakologicznie więc nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Mogę jednak zachęcić Pana do przeczytania
wywiadu, który udzieliłem w tym roku na temat leczenia nerwicy lękowej.
Link znajdzie Pan na profilu
Pozdrawiam serdecznie