Czy leki Aknenormin są skuteczne?

Czy leki aknenormin są skuteczne? W jaki sposób likwidują trądzik ? Nie wiem czy zdecydować się na leczenie ze względu na skutki uboczne.

Generalnie są skuteczne, kwestia rodzaju trądzika(grudki, cysty)-dominującej przyczyny oraz zastosowanej dawki. szczególnie dobrze eliminują łojotok. Objawy uboczne również zalezą od dawkowania, ja zwykle zaczynam od 10mg. Trzeba pamiętac o natłuszczaniu skóry, pielęgnacji ust, czasem trzeba stosować tzw. sztuczne łzy.