Czy leki na depresję mogły spowodować zanik miesiączki?

Dzień dobry, Od ponad roku stosuję doustną antykoncepcję hormonalną, dokładnie tabletki zoely. Krwawienie miałam zawsze regularne, podczas brania czterech tabletek placebo, nie zdarzały się żadne przesunięcia. Od kilku miesięcy leczę się także na depresję, biorę tabletki z pregabaliną i valdoxan. Od psychiatry usłyszałam, że leki te nie powinny wchodzić w relacje z lekami antykoncepcyjnymi, jednak w tym miesiącu po raz pierwszy nie miałam żadnego krwawienia w trakcie brania tabletek placebo. Nigdy nie zdarzyło mi się opuścić żadnej tabletki, zrobiłam jednak test ciążowy, który wyszedł negatywny. Nie wiem, co może być przyczyną braku krwawienia? Czy leki mogły jednak obniżyć skuteczność antykoncepcji? Czy mogło dojść do zajścia w ciążę?

WItam, nie znakazłem nigdzie informacji, że te leki wchodzą w interkację ze stosowanymi przez Panię środkami antykoncepcyjnymi.
Zaintereowało mnie natomiast co innego, dlaczego bierze Pani
pregabalin ??? czy poza ciężką depresją (Valdoxan) dolega Pani jeszcze coś innego . Np. Bóle neurpatyczne, padaczka itd. ?
Może Pani odpowiedzieć na pryw. pocztę
Pozdrawiam