Czy leki na zaburzenia lękowe powodują biegunkę?

Witam psychiatra stwierdził u mnie ze mam zaburzenia lękowe z napadami lęku wypisala mi arketis 1/2 tabletki rano i afobam w razie ataku paniki . Następna wizyta 10 czerwca Byłam na wizycie 20 mają w czwartek wieczorem rozbolal mnie żołądek i myslalm ze to z nerwów przed wizytą w piątek rano pobolewal mnie żołądek od soboty biore te leki a żołądek mocniej boli co jakiś czas momentami boli mnie kreglosup na dole raz zrobie normlany stolec a raz mam tak że mam zatwardzenie a raz mnie przegoni raz dziennie czuje przelewanie w brzuchu momentami jest mi nie dobrze brzuch jest miękki i nie boli przy dotykaniu i czy to może być na tle stresowym ostatbuo mam go dużo czy od tych tabletek mogę się czuć

Niespecyficzne zaburzenia funkcji przewodu pokarmowego i zmienny rytm wypróżnień mogą mieć podłoże psychiczne. Mimo wszystko warto dokładnie przyjrzeć się sprawię, sugeruję więc wizytę u lekarza POZ.