Czy lekki ból głowy i zawroty mogą oznaczać guza mózgu?

Witam. Od 4 miesięcy mam codzienne bóle głowy (raz jedna strona, raz druga,). Pojawiaja sie rano, nie są bardzo silne ale przeszkadzagą w ciagu dnia, do tego mdłości. Robiłam podstawowe badania krwi oraz hormony, wyniki są dobre. Dodam, że cały czas mysle o guzie mozgu, szukam jego objawow i boje sie ze moge moge go mieć. Jestem bardzo nerwowa, czesto płacze, mam lęki, cały czas źle się czuję. Te objawy pojawily sie po ciezkim szoku psychicznym. Czy moge obawiac sie, ze to guz?

Witam Panią
Objawy, które Pani opisuje, zwykle występują
przy zaburzeniach nerwicowych.
Warto jednak zrobić badania w celu wykluczenia
tego czego Pani się obawia, chociażby dla spokoju duszy.
Jeżeli wyniki badań będą w porządku, a właściwie jak najprędzej,
zachęcam Panią do psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną,
wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami ,
a także uporać się z lękami i pozostałymi dolegliwościami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam!
Opisane objawy przemawiają za podłożem nerwicowym! Konsultacja psychiatryczna, leczenie: leki p/lękowe i psychoterapia. Na efekty trzeba będzie poczekać 2-4 tygodni, wszystko zależy od wrażliwości osobniczej.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.