Czy to może być guz mózgu?

Proszę o odpowiedz-czy to guz mózgu,czy nerwica.Badania krwi mam dobre,tarczyce,zelżało,serce. Mam silną derealizacje i despersonalizacje. Bóle głowy po silnym płaczu.ciagly katar,bóle nosa,uszu i uczucie ich zatkania.Czuję się obco,zagrożona,nerowowa,miałam epizod,że nie mogłam oddychać i miałam silną tachykardię. Czuję na prawdę, że wszystko jest inne,obce,że ja jestem obca,płacze,mam ataki strachu,panicznie boję się przyszłości, nie wyobrażam sobie jej i uczucie, że szaleje i wariuje.

Witam Panią
Objawy, które Pani opisuje, zwykle występują
przy zaburzeniach nerwicowych.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Warto jednak zrobić badania neurologiczne w celu wykluczenia
tego czego Pani się obawia, chociażby dla spokoju duszy.
Jeżeli wyniki badań będą w porządku, a właściwie jak najprędzej,
zachęcam Panią do psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną,
wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami ,
a także uporać się z lękami i pozostałymi dolegliwościami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl