Co oznacza senność, zmęczenie i zatkany nos?

Witam.Od stycznia źle się czuję.Wyniki krwi,tarczyce,żelazo mam w normie.Ciagle jestem senna,zmęczona,mam zatkany nos,bol uszu,czoła,skroni i na czubku głowy.Lekarze twierdzą, że mam nerwice. Ciagle jest mi duszno, spałabym całymi dniami, wszędzie czuję się obco, mam wrazenie, że nie jestem sobą, że ludzie bliscy nie są mi bliscy i nie istanieją na prawdę,mam wrazenie, że tracę kontakt z rzeczywistością,mam problemy z pamiecią, koncentracją,boję się przyszłości i guza mózgu. Czy guz?co mi jest ?

Witam Panią
Jeżeli wszystkie badania są w porządku, to znaczy, że Pani problem
jest natury psychologicznej.
Opisane przez Panią objawy mogą sugerować zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złego samopoczucia
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem,
uwzględniając również jego konsekwencje.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl