Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lekkie plamienie przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych jest normalne?

Dzień dobry. Tabletki antykoncepcyjne biorę od około 2 lat, od 3 miesięcy biorę Mywy (zmiana z Sidratella). Niedawno rozpoczęłam współżycie. Odkąd biorę te tabletki, to mam czasami dni gdy jest lekkie plamienie, pojawiają się minimalne skrzepy. Miesiączka jest około w 3, czy 4 dniu tabletek placebo. Czy to normalne że pojawia się wciąż krwawienie, czy plamienie i przy stosunku również?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy