Czy Lervion ma wpływ na pamięć?

Leczę się na depresję 5lat Lerivon,niby nic mi nie jest ale tracę pamięć,powtarzam się,widzę to, mówią mi o tym,dam komuś coś a za godzinę już mu nic niedam , ciężko mi wyjść z domu ale robię to przez siłę żeby żona się niepolapala że coś mi jest ale nie mam siły już tak dalej żyć czy to przez ten Lerivon

Dzień dobry,

W jakiej dawce Pan przyjmuje Lerivon? W dużych dawkach lek może powodować senność, pewnego rodzaju spowolnienie, natomiast przy dawce najczęściej stosowanej, czyli ok. 30 mg/d, nie ma on wpływu na występowanie w/w objawów. warto skonsultować się ze swoim lekarzem na temat opisywanych dolegliwości.

Pozdrawiam