Czy mam raka naciekającego?

Bardzo proszę o interpretację wyników biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej: Cellulae suspectae verisimiliter carcinomatis ductalis.

Czy to rak naciekający?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Tłumaczenie wyniku to: podejrzane komórki, prawdopodobnie komórki nowotworowe odpowiadające komórkom raka przewodowego (najczęstszy podtyp raka piersi). Proszę skontaktować się jak najszybciej z onkologiem.

Pozdrawiam serdecznie