Opis diagnostyki pogłębionej

Witam.

Opis brzmi: "Cellulae carcinomatosae, adenocarcinoma, microcalcificationes". Badanie zostało wykonane po mammografii, skupienie zwapnień i cieni akustycznych - USG.

Proszę o bliższe dane.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Wynik biopsji cienkoigłowej wskazuje na nowotwór złośliwy - w opisie biopsji znaleziono komórki nowotworowe. Konieczna jest zatem dalsza diagnostyka i rozpoczęcie leczenia. Kroki będą uzależnione od Pani wieku, czy wyczuwa Pani w piersiach guz i jak wygląda w badaniach obrazowych (także USG) oraz pani stanu zdrowia.

Proszę jak najszybciej skontaktować się z onkologiem.

Pozdrawiam serdecznie