Czy mam się obawiać interakcji tych leków?

Witam, Mam lek na nadciśnienie Losagen, psychiatra przepisał mi Egzysta. Sprawdziłem wyszła interakcja "Zwiększone ryzyko wystąpienia obrzęku naczyniowo-ruchowego." Czy to coś istotnego ? czy nie ma się czego obawiać ? Z góry dziękuje za pomoc

Witam! Klinicznie te leki nie wchodzą ze sobą w groźne reakcje. Praktycznie nie ma przeciwwskazań do podawania ich jednocześnie. Powodzenia W. Łuczkowski.